Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/soerlt/domains/sober.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 316

Asmenybės transformacijos įrankis

S O B E R mind

PRIKLAUSOMIEMS / turintiems įpročių / prisirišimų

KOPRIKLAUSOMIEMS (gyvenantiems šalia priklausomų)

SIEKIANTIEMS GERIAU PAŽINTI IR VALDYTI SAVE

SOBERmind yra kompleksinis priklausomybių terapijos metodas, įgalinantis sąmoningai ir visiems laikams išsivaduoti iš priklausomybių / ribojančių įpročių / prisirišimų. Tai terapija, apjungianti pagal poreikį asmeniškai taikomą unikalų psichoterapijos metodą – RAŠYMĄ RANKA, asmeninę lavybą – KOUČINGĄ, hipnoreapiją arba KODAVIMĄ ir blaivios sąmonės veiklas ir SAVIUGDĄ.

Kurį komponentą ar komponentų kompleksą taikyti, priklauso nuo kiekvieno žmogaus asmeninių savybių, gyvensenos, mąstysenos ir vergovės gylio. Žingsnis po žingsnio atsisveikinsime su destrukcinėmis priklausomybėmis ir kuriame šviesesnį ir spalvingesnį pasaulį.

Tai 30 dienų trukmės kelionė į save.

Tai šviesus ir spalvingas kelias iš TAMSOS Į ŠVIESĄ… 

RAŠYMAS RANKATai SOBER mind programos esmių esmė, ašis apie kurią sukasi visas priklausomymių terapijos procesas. Tam kad sėkmingai atsiriboti ir iki galo atsiriboti nuo destrukcinių priklausomybių – būtina rasti jos priežastis. Rašymas ranka – unikalus budas tai padaryti. 

Tai viena geroji prishoterapinė RAŠYMO RANKA medalio pusė. 

Kita pusė – konkrečiais mokslo atradimais grįsta destukcinių priklausomybių veikimo teorija: Visi apsisprendimai kažką keisti, suvokimai jog jau gana taikstytis su destrukcinėmis programomis ar priklausomybėmis ateina iš pojūčio, jausmo pajautimo ar emocijos. Tai yra  gimsta dešiniajame smegenų pusrutulyje. Tačiau destrukcinės priklausomybės poveikyje kanalas tarp smegenų pusrutulių (didžioji smegenų jungtis, kelias link elgsenos programų pakeitimo kairiajame smegenų pusrutulyje) “užkimštas” ir emocijai nėra kaip transformuotis – ji iš dešiniojo pusrutulio išsiveržia dar didesne ir galingesne priklausomybės banga. Programa lieka kokia buvo ir destuksinis priklausomybės veiksmas tęsiamas su dar didesne jėga.

RAŠYMAS INFORMACIJĄ NUKREIPIA TIESIAI Į KAIRĮ PUSRUTULĮ.

Kaip tik į tą, kur gyvena keistinos mūsų elgsenos programos. Gauname tokią schemą: 

Rašymas yra informacijos tarpinė stotelė tarp smegenų pusrutulių. Tai įrankis tada, kai destrukciniai veiksmai yra užblokavę kelią nuo kilusios emocijos iki realaus veiksmo: iki destrukcinės programos sunaikinimo ir virusinės informacijos pakeitimo nauja. ČIA YRA RAKTAS. Tam kad šis raktas atrakintų sąmoningumo vartus visi veiksmai turi būti:

  • atliekami pagal tam tikrą algoritmą;
  • vykdomi sistemiškai;

Jei laikysitės šių dviejų punktų 30 dienų – sėkme Jums garantuota 100%.

NEBEDELSK! SUSISIEK DABAR. 

Asmeninė lavyba: 

PRIKLAUSOMYBIŲ KOUČINGAS

Priklausomybių koučingas– tai menas padėti žmonėms tobulėti, pagalba žmonėms atskleisti jų potencialą, tai efektyvi ribojančių įsitikinimų transformacija, pokyčių ir vystymosi terpė, tai laisvė pasirinkti tokį gyvenimą kokio norima.

Kaip tai veikia SOBER mindkontekste:
Priklausomybių koučingas– tai onlie arba gyvas trenerio ir kliento susitikimas. Vieno susitikimotrukmė nuo 40 minučių iki 2 valandų. SOBER mindpraktikuojamos  testinės sesijos, derinamos su RAŠYMO RANKA praktika ir asmeninės saviugdos programos įgyvendinimu. Tęstinės sesijos paprastai vyksta pirmą mėnesį – 3 kartus per savaitę, ir pagal poreikį – antrą mėnesį – 1 ar 2 kartus per savaitę. Taigi, dviejų mėnesių pilnos SOBER mindprogramos metu su treneriu bendraujama apie 16 – 20 kartų. Susitikimų metu:

  • apibendrinama bendra kliento savijauta ir pasiekimai;
  • aptariama rašymo eiga ir pateikiamos rekomendacijos;
  • pateikiamos asmeninės saviugdos programos rekomendacijos ir pasiūlymai;
  • pagal kliento situaciją parenkamos ir atliekamos įvairios saviugdos ir asmenybės tobulinimo praktikos;

NEBEDELSK! SUSISIEK DABAR.

Dar viena galima SOBER mind programos dalis yra hipnozė – kodavimasnuo priklausomybių. Atlikus vienos valandos paruošiamąją konsultaciją psichoterapinės hipnozės būdu sustiprinama motyvacija laisvam, šviesiam ir nepriklausomam gyvenimui.

SOBER mind hipnozės – kodavimoseanso metu totaliai pakeičiamas požiūris į priklausmybės objektą. Paprastai kalbant, žmogus užkrečiamas blaivia sąmone. Pats kodavimo procesas yra patobulintas Dovženko metodas. Tai yra psichoterapinis metodas, psichokodavimas-momentinė hipnozė, dar kitaip vadinama šoko-terapija, kai sukeltos stresinės emocijos metu yra įvedama tam tikra informacija į žmogaus pasąmonę, neįvedant paciento į gilaus hipnozinio transo būseną. Tuo metu žmogus viską girdi, išlieka pakankamai budrus, bet įvestam informaciniam turiniui pasipriešinti vėliau nebenori ir nesipriešina. Hipnozės – kodavimo proceso etapai yra šie:

  • nuo 3 iki 10 dienų trunkantis pasiruošimas(atsižvelgiant į priklausomybės rūšį);
  • 1 valandos paruošiamoji konsultacija;
  • Hipnozės – kodavimo procedūratrunkanti apie 30 minučių.

Iškart po SOBER mind hipnozės – kodavimoseanso matomi rezultatai staigūs ir akivaizdūs, tačiau būdas rekomenduojamas ir taikomas sunkesniais priklausomybių atvejais, siekiant sustabdyti nevaldomą priklausomybės pasireiškimą.

NEBEDELSK! SUSISIEK DABAR.

SAVIUGDA

IR BLAIVIOS SĄMONĖS VEIKLOS

Visų pirma – SOBER club. Bendradarviaujame su įvairiais blaivią sąmonę vertinančiais klubais, draugijomis. Nuolat dalyvaujame įvairiose šviesaus proto šventėse, festivaliuose ir renginiuose.

Mielai pasidalinsime ir su Jusmis visu tuo gėriu…. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

NEBEDELSK! SUSISIEK DABAR.